Šiandien: 2020 Rugsėjo 29

Titulinis
Rašyti laišką

My status
Apie mus Kontaktai Karjera Paslaugos Partneriai Facebook 

Skelbimas ID 13920

 

Ypatybė:

Parduodamas

Savivaldybė:

Klaipėdos m. sav.

Miestas/Kaimas:

Melnragės ir Giruliai

Gatvė:

Palangos g.

Kambarių skaičius:

3

Namo tipas:

Monolitinis

Pastatymo metai:

2007

Bendras plotas:

124 m2

Aprašymas:

PARDUODA!Mūrinis namas, įrengtas, naujas, gyvenamoji namo dalis 124m², bendras plotas 124 m², dušas, vonia, pirtele,tualetas ir vonia atskirai, Vandentiekis ir kanalizacija – miesto tinklai. Šildymas – dujinis, vietinis. Gamtinės dujos tiekiamos centralizuotai, tačiau kotedže yra pastatytas katilas, kuris reguliuojamas. Šilumą galima nusistatyti pagal atskirus kambarius. Internetas, kabelinė televizija, langai su stiklo paketais, terasa 30kv,autonominė ventiliacija , virtuvės komplektas, buitine tehnika,židinys, baldai, miesto transportas, sieninės spintos,pagalbinis kambarys, šarvuotos durys, signalizacija, aptverta teritorija, asfaltuoti keliai, greta miško, netoliese jūra, geras privažiavimas.

Kaina:

189.000  €

Kaina:

652.579 Lt

Skelbimo ID:

13920

Kontaktai:

Vadybininkė Laima

+370 677 86778,

laima@returta.lt

www.returta.lt

 

Jis yra 5 geriausios erekcijos disfunkcijos svetainės

Visur, kur jūs ieškote (internete, televizoriuje ar kitoje žiniasklaidoje), matote laimingų porų vaizdus, ​​kurie atrodo taip, lyg jie niekada nebūtų patyrę jokių seksualinių problemų. Dar apie 30 milijonų amerikiečių vyrų patyrė erekcijos sutrikimą. Jei esate vienas iš tų 30 milijonų žmonių, galite jaustis atskirai, o netgi galite jaustis nepatogiai aptarti su gydytoju. Nors gydytojo biure yra tinkama vieta atsakyti, kodėl jūs patirijate ED, ir ką galite tai padaryti, galite paprašyti, kad galėtumėte tiesiog aptarti ED su kitais, kurie vyksta per tą patį dalyką.

Laimei, yra keletas internetinių erekcijos disfunkcijos svetainių, kuriose galite užduoti klausimus ar kitaip aptarti ED palaikomoje, nejudinamą aplinkoje.

Čia yra 5 geriausių erekcijos disfunkcijos svetainių.

Erekcijos disfunkcijos svetainių vaidmuo internete

Erekcijos disfunkcija yra tema, dėl kurios daugelis vyrų nesiryžta diskutuoti net su savo partneriais, o diskusijos internete leidžia jiems laisvai ir anonimiškai susieti tai, kas vyksta su jų seksualiniu gyvenimu, ir sužinoti apie tai, kas veikia ir neveikia kitiems panašiose situacijose. Dalyvavimas internetiniame erekcijos disfunkcijos forume tikrai ne pakeičia konsultavimą su gydytoju ir galbūt bando išrašyti receptinių ED vaistų, tačiau tai gali būti saugus būdas vyrų jaustis mažiau vieni ir atrasti, kad ED veikia bet kokio amžiaus žmones visame gyvenime Situacijose.

Bestill Levitra piller | Betala mindre för Levitra | Levitraa ilman reseptiä | Erektil Dysfunktion med Levitra