Šiandien: 2020 Sausio 29

Titulinis
Rašyti laišką

My status
Apie mus Kontaktai Karjera Paslaugos Partneriai Facebook 

Skelbimas ID 15578

 

Ypatybė:

Parduodamas

Savivaldybė:

Klaipėdos r. sav.

Miestas/Kaimas:

Rimkų k.

Kambarių skaičius:

5

Namo tipas:

Mūrinis

Pastatymo metai:

2015

Bendras plotas:

100 m2

Sklypo plotas:

4 a.

Naujos statybos:

Taip

Aprašymas:

Parduodamas dvibutis kotedžas Rimkuose Kiekvienos pusės plotas 100 kvadratu. Vieno sklypo plotas 4 a.,kito 11 a. atlikta pilna išorine namo apdaila, sudėti plastikiniai langai 3 stiklu paketai, 20 cm apšiltintos sienos, keramikiniai kaminai, apšiltinti pamatai iš lauko 10 cm iš vidaus 5 cm. Miesto komunikacijos, į namą įvestas vandens įvadas, elektros įvadas, name išvedžiotos komunikacijos, yra padaryti laiptai į antra aukštą, pamūritos pertvaros, išpiltos juodgrindės . Prie namo atvestos dujos, asfaltuotas kelias, 5 min. iki visuomeninio transporto. Aplink namą sutvarkyta aplinka. Už papildoma mokesti galime atlikti tolimesni irengima.

Kaina:

49.000  €

Kaina:

169.187 Lt

Skelbimo ID:

15578

Kontaktai:

Vadybininkė Laima

+370 677 86778,

laima@returta.lt

www.returta.lt

 

Jis yra 5 geriausios erekcijos disfunkcijos svetainės

Visur, kur jūs ieškote (internete, televizoriuje ar kitoje žiniasklaidoje), matote laimingų porų vaizdus, ​​kurie atrodo taip, lyg jie niekada nebūtų patyrę jokių seksualinių problemų. Dar apie 30 milijonų amerikiečių vyrų patyrė erekcijos sutrikimą. Jei esate vienas iš tų 30 milijonų žmonių, galite jaustis atskirai, o netgi galite jaustis nepatogiai aptarti su gydytoju. Nors gydytojo biure yra tinkama vieta atsakyti, kodėl jūs patirijate ED, ir ką galite tai padaryti, galite paprašyti, kad galėtumėte tiesiog aptarti ED su kitais, kurie vyksta per tą patį dalyką.

Laimei, yra keletas internetinių erekcijos disfunkcijos svetainių, kuriose galite užduoti klausimus ar kitaip aptarti ED palaikomoje, nejudinamą aplinkoje.

Čia yra 5 geriausių erekcijos disfunkcijos svetainių.

Erekcijos disfunkcijos svetainių vaidmuo internete

Erekcijos disfunkcija yra tema, dėl kurios daugelis vyrų nesiryžta diskutuoti net su savo partneriais, o diskusijos internete leidžia jiems laisvai ir anonimiškai susieti tai, kas vyksta su jų seksualiniu gyvenimu, ir sužinoti apie tai, kas veikia ir neveikia kitiems panašiose situacijose. Dalyvavimas internetiniame erekcijos disfunkcijos forume tikrai ne pakeičia konsultavimą su gydytoju ir galbūt bando išrašyti receptinių ED vaistų, tačiau tai gali būti saugus būdas vyrų jaustis mažiau vieni ir atrasti, kad ED veikia bet kokio amžiaus žmones visame gyvenime Situacijose.

Bestill Levitra piller | Betala mindre för Levitra | Levitraa ilman reseptiä | Erektil Dysfunktion med Levitra