Šiandien: 2020 Vasario 27

Titulinis
Rašyti laišką

My status
Apie mus Kontaktai Karjera Paslaugos Partneriai Facebook 

Skelbimas ID 18216

 

Ypatybė:

Parduodamas

Savivaldybė:

Klaipėdos m. sav.

Miestas/Kaimas:

Klaipėdos m.

Miesto dalis:

Tauralaukis

Gatvė:

Klaipėdos g.

Kambarių skaičius:

2

Aukštas/Aukštų sk.:

4/4

Namo tipas:

Mūrinis

Pastatymo metai:

2007

Bendras plotas:

58 m2

Balkonai:

yra

Rūsys:

Yra

Naujos statybos:

Taip

Aprašymas:

Parduodamas 2 kamb. butas (58,17 m2) Tauralaukyje Parduodamas naujai įrengtas 2 kambarių butas (58,17 kvadr.) su sandėliuku ir parkingo vieta Klaipėdos g-vėje, Klaipėdoje šalia Klaipėdos universiteto botanikos sodo. Šis butas yra tik 3 km. nuo Klaipėdos centro. Čia nuolat važinėja autobusai. Šalia darželis, mokykla, prekybos centras. Mėgstantiems pasivaikščiojimus gamtoje - Jūsų nenuvils Klaipėdos universiteto sodas. Mėgstate vasarą važinėtis dviračiais - puiku, galėsite naudoti naujai įrengtais dviračių takais, kurie veda iki pat Karklės. Turintiems mažų vaikų - kieme įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Idealus variantas norintiems gyventi arba užsiimti trumpalaike, ilgalaike nuoma. Parduodamas butas yra pilnai įrengtas. Butas yra šviesus, turintis didelę svetainę bute nesigirdi jokio triukšmo, sklindančio nuo kelio butas turi balkoną/lodžią. Naujai įrengto 2 kambarių buto Tauralaukyje savininkui priklauso atskira po namu esanti parkingo vieta ir sandėliukas laiptinėje.

Kaina:

100.000  €

Kaina:

345.280 Lt

Skelbimo ID:

18216

Kontaktai:

Vadybininkas Lukas

+370 636 17712,

lukas@returta.lt

www.returta.lt

 

Jis yra 5 geriausios erekcijos disfunkcijos svetainės

Visur, kur jūs ieškote (internete, televizoriuje ar kitoje žiniasklaidoje), matote laimingų porų vaizdus, ​​kurie atrodo taip, lyg jie niekada nebūtų patyrę jokių seksualinių problemų. Dar apie 30 milijonų amerikiečių vyrų patyrė erekcijos sutrikimą. Jei esate vienas iš tų 30 milijonų žmonių, galite jaustis atskirai, o netgi galite jaustis nepatogiai aptarti su gydytoju. Nors gydytojo biure yra tinkama vieta atsakyti, kodėl jūs patirijate ED, ir ką galite tai padaryti, galite paprašyti, kad galėtumėte tiesiog aptarti ED su kitais, kurie vyksta per tą patį dalyką.

Laimei, yra keletas internetinių erekcijos disfunkcijos svetainių, kuriose galite užduoti klausimus ar kitaip aptarti ED palaikomoje, nejudinamą aplinkoje.

Čia yra 5 geriausių erekcijos disfunkcijos svetainių.

Erekcijos disfunkcijos svetainių vaidmuo internete

Erekcijos disfunkcija yra tema, dėl kurios daugelis vyrų nesiryžta diskutuoti net su savo partneriais, o diskusijos internete leidžia jiems laisvai ir anonimiškai susieti tai, kas vyksta su jų seksualiniu gyvenimu, ir sužinoti apie tai, kas veikia ir neveikia kitiems panašiose situacijose. Dalyvavimas internetiniame erekcijos disfunkcijos forume tikrai ne pakeičia konsultavimą su gydytoju ir galbūt bando išrašyti receptinių ED vaistų, tačiau tai gali būti saugus būdas vyrų jaustis mažiau vieni ir atrasti, kad ED veikia bet kokio amžiaus žmones visame gyvenime Situacijose.

Bestill Levitra piller | Betala mindre för Levitra | Levitraa ilman reseptiä | Erektil Dysfunktion med Levitra