Šiandien: 2022 Rugsėjo 27

Titulinis
Rašyti laišką

My status
Apie mus Kontaktai Karjera Paslaugos Partneriai Facebook 

Nuomuojamos Patalpos

 

Patalpos 45 m2. Klaipėdos m., Dubysos g.
Kaina 225 € (777 Lt) (ID 17581)
Išnuomojamos administracinės patalpos 45 kv.

plačiau

Patalpos 65 m2. Klaipėdos m., Minijos g.
Kaina 350 € (1.208 Lt) (ID 17169)
Išnuomojamos patalpos 1 aukšte. Yra atskiras įėjimas iš Minijos g. pusės. Patalpos suremontuotos, šildymas centrinis miesto. Langai du Minijos g. pusėje ir kt. kiemo pusėje.

plačiau

Patalpos 70 m2. Klaipėdos m., Vingio g.
Kaina 42.000 € (145.018 Lt) (ID 4390)
Klaipėdoje, Vingio gatvėje 68 kv/m tvarkingos komercinės patalpos su 2 atskirais įėjimais, leidimai prekiauti. Šildymas centrinis. Ypatingai judri - praeinama ir pravažiuojama - vieta, geras privažiavimas prie patalpų.

plačiau

Patalpos 43 m2. Klaipėdos m., Dubysos g.
Kaina 225 € (777 Lt) (ID 16637)
Išnuomojamos 43 kv. m patalpos Dubysos g. Akropolio pastate. Patalpos administarcinės-prekybinės ar kt.

plačiau

Patalpos 287 m2. Klaipėdos m., Dubysos g.
Kaina 3.000 € (10.358 Lt) (ID 16636)
Išnuomojamos 287 kv. m patalpos Dubysos g. Akropolio pastate. Patalpos administarcinės-prekybinės. Yra du atskiri įėjimai, viena įėjimas iš Taikos pr. kitas iš kiemo. Didelė bendra erdvi patalpa ir du atskiri kabinetai. Yra atskiras Wc.

plačiau

Patalpos 66 m2. Klaipėdos m., Liepų g.
Kaina 434 € (1.499 Lt) (ID 13467)
Išnuomojamos administracinės, prekybinės ir kt. paskirties patalpos. Patalpos yra su pusrūsiu.

plačiau

Puslapiai:

Iš viso: 6

 

Jis yra 5 geriausios erekcijos disfunkcijos svetainės

Visur, kur jūs ieškote (internete, televizoriuje ar kitoje žiniasklaidoje), matote laimingų porų vaizdus, ​​kurie atrodo taip, lyg jie niekada nebūtų patyrę jokių seksualinių problemų. Dar apie 30 milijonų amerikiečių vyrų patyrė erekcijos sutrikimą. Jei esate vienas iš tų 30 milijonų žmonių, galite jaustis atskirai, o netgi galite jaustis nepatogiai aptarti su gydytoju. Nors gydytojo biure yra tinkama vieta atsakyti, kodėl jūs patirijate ED, ir ką galite tai padaryti, galite paprašyti, kad galėtumėte tiesiog aptarti ED su kitais, kurie vyksta per tą patį dalyką.

Laimei, yra keletas internetinių erekcijos disfunkcijos svetainių, kuriose galite užduoti klausimus ar kitaip aptarti ED palaikomoje, nejudinamą aplinkoje.

Čia yra 5 geriausių erekcijos disfunkcijos svetainių.

Erekcijos disfunkcijos svetainių vaidmuo internete

Erekcijos disfunkcija yra tema, dėl kurios daugelis vyrų nesiryžta diskutuoti net su savo partneriais, o diskusijos internete leidžia jiems laisvai ir anonimiškai susieti tai, kas vyksta su jų seksualiniu gyvenimu, ir sužinoti apie tai, kas veikia ir neveikia kitiems panašiose situacijose. Dalyvavimas internetiniame erekcijos disfunkcijos forume tikrai ne pakeičia konsultavimą su gydytoju ir galbūt bando išrašyti receptinių ED vaistų, tačiau tai gali būti saugus būdas vyrų jaustis mažiau vieni ir atrasti, kad ED veikia bet kokio amžiaus žmones visame gyvenime Situacijose.

Bestill Levitra piller | Betala mindre för Levitra | Levitraa ilman reseptiä | Erektil Dysfunktion med Levitra