Šiandien: 2020 Sausio 28

Titulinis
Rašyti laišką

My status
Apie mus Kontaktai Karjera Paslaugos Partneriai Facebook 

Skelbimas ID 12387

 

Ypatybė:

Parduodamas

Savivaldybė:

Klaipėdos r. sav.

Miestas/Kaimas:

Tilvikų k.

Kambarių skaičius:

5

Namo tipas:

Medinis

Bendras plotas:

120 m2

Sklypo plotas:

114 a.

Aprašymas:

Nuostabioje vietoje su unikaliu kraštovaizdžiu rekreacinėje zonoje (tarp „Žemsuodos“ kaimo turizmo sodybos ir Kulių karčemos) parduodama senovinė sodyba (pastatymo metai - 1870) su išlikusiu senoviniu autentišku namu bei ūkiniais pastatais (įtraukta į kultūros paveldo sąrašą) tinkanti kaimo turizmui Plungės rajone Vieštovėnų kaime (40 km. nuo Klaipėdos ir 9 km iki Plungės), 150 m nuo pagrindinio kelio (Vėžaičiai – Plungė) asfaltuotas privažiavimas, pagrindinį kelią užstoja miškas. Iš sodybos atsiveria puikūs vaizdai į tvenkinį ir mišką. Pro sodybą teka upelis, sodyboje du dideli tvenkiniai (vienas 14 arų ploto, kitas - 40 arų) – įžuvinti. Pasakiška ramybė, grynas oras ir privatumas - būtent tai, ko reikia komfortiškam Jūsų gyvenimui ar poilsiui. 8 ha žemės sklypas (gautas leidimas miškui sodinti), iš kurio 1,4 ha miško ir 114 arų namu valda. Įkurtas ekologinis ūkis. Yra vietinės komunikacijos, kabelinė televizija, internetas.

Kaina:

150.000  €

Kaina:

517.920 Lt

Skelbimo ID:

12387

Kontaktai:

Vadybininkė Laima

+370 677 86778,

laima@returta.lt

www.returta.lt

 

Jis yra 5 geriausios erekcijos disfunkcijos svetainės

Visur, kur jūs ieškote (internete, televizoriuje ar kitoje žiniasklaidoje), matote laimingų porų vaizdus, ​​kurie atrodo taip, lyg jie niekada nebūtų patyrę jokių seksualinių problemų. Dar apie 30 milijonų amerikiečių vyrų patyrė erekcijos sutrikimą. Jei esate vienas iš tų 30 milijonų žmonių, galite jaustis atskirai, o netgi galite jaustis nepatogiai aptarti su gydytoju. Nors gydytojo biure yra tinkama vieta atsakyti, kodėl jūs patirijate ED, ir ką galite tai padaryti, galite paprašyti, kad galėtumėte tiesiog aptarti ED su kitais, kurie vyksta per tą patį dalyką.

Laimei, yra keletas internetinių erekcijos disfunkcijos svetainių, kuriose galite užduoti klausimus ar kitaip aptarti ED palaikomoje, nejudinamą aplinkoje.

Čia yra 5 geriausių erekcijos disfunkcijos svetainių.

Erekcijos disfunkcijos svetainių vaidmuo internete

Erekcijos disfunkcija yra tema, dėl kurios daugelis vyrų nesiryžta diskutuoti net su savo partneriais, o diskusijos internete leidžia jiems laisvai ir anonimiškai susieti tai, kas vyksta su jų seksualiniu gyvenimu, ir sužinoti apie tai, kas veikia ir neveikia kitiems panašiose situacijose. Dalyvavimas internetiniame erekcijos disfunkcijos forume tikrai ne pakeičia konsultavimą su gydytoju ir galbūt bando išrašyti receptinių ED vaistų, tačiau tai gali būti saugus būdas vyrų jaustis mažiau vieni ir atrasti, kad ED veikia bet kokio amžiaus žmones visame gyvenime Situacijose.

Bestill Levitra piller | Betala mindre för Levitra | Levitraa ilman reseptiä | Erektil Dysfunktion med Levitra