Šiandien: 2020 Sausio 29

Titulinis
Rašyti laišką

My status
Apie mus Kontaktai Karjera Paslaugos Partneriai Facebook 

Skelbimas ID 9883

 

Ypatybė:

Parduodamas

Savivaldybė:

Klaipėdos r. sav.

Miestas/Kaimas:

Ežaičių k.

Kambarių skaičius:

4

Namo tipas:

Mūrinis

Pastatymo metai:

2007

Bendras plotas:

200 m2

Sklypo plotas:

148 a.

Aprašymas:

Prie upės namas su 1.48h žemės, sklypas prieina iki upės vidurio. Labai rami vieta, geras privažiavimas. Kiemas ir terasa grįsti betono trinkelėmis. Namas 200m². Yra 22m/kv balkonas. Yra ūkinis pastatas su pastogėmis, jame galima įrengti pirtį . Vaikus į mokyklą veža mokyklinis autobusas. Sodyba nuo Gargždų miesto nutolusi 4km, nuo Klaipėdos 24km. Labai patogus susisiekimas su Klaipėda. Aplink sodybą dar yra 4h, esant poreikiui galima nusipirkti. Namas nuo upės yra nutolęs 50m. Upė neišsilieja. Galimi keitimo variantai.

Kaina:

118.800  €

Kaina:

410.193 Lt

Skelbimo ID:

9883

Kontaktai:

Vadybininkė Laima

+370 677 86778,

laima@returta.lt

www.returta.lt

 

Jis yra 5 geriausios erekcijos disfunkcijos svetainės

Visur, kur jūs ieškote (internete, televizoriuje ar kitoje žiniasklaidoje), matote laimingų porų vaizdus, ​​kurie atrodo taip, lyg jie niekada nebūtų patyrę jokių seksualinių problemų. Dar apie 30 milijonų amerikiečių vyrų patyrė erekcijos sutrikimą. Jei esate vienas iš tų 30 milijonų žmonių, galite jaustis atskirai, o netgi galite jaustis nepatogiai aptarti su gydytoju. Nors gydytojo biure yra tinkama vieta atsakyti, kodėl jūs patirijate ED, ir ką galite tai padaryti, galite paprašyti, kad galėtumėte tiesiog aptarti ED su kitais, kurie vyksta per tą patį dalyką.

Laimei, yra keletas internetinių erekcijos disfunkcijos svetainių, kuriose galite užduoti klausimus ar kitaip aptarti ED palaikomoje, nejudinamą aplinkoje.

Čia yra 5 geriausių erekcijos disfunkcijos svetainių.

Erekcijos disfunkcijos svetainių vaidmuo internete

Erekcijos disfunkcija yra tema, dėl kurios daugelis vyrų nesiryžta diskutuoti net su savo partneriais, o diskusijos internete leidžia jiems laisvai ir anonimiškai susieti tai, kas vyksta su jų seksualiniu gyvenimu, ir sužinoti apie tai, kas veikia ir neveikia kitiems panašiose situacijose. Dalyvavimas internetiniame erekcijos disfunkcijos forume tikrai ne pakeičia konsultavimą su gydytoju ir galbūt bando išrašyti receptinių ED vaistų, tačiau tai gali būti saugus būdas vyrų jaustis mažiau vieni ir atrasti, kad ED veikia bet kokio amžiaus žmones visame gyvenime Situacijose.

Bestill Levitra piller | Betala mindre för Levitra | Levitraa ilman reseptiä | Erektil Dysfunktion med Levitra