Šiandien: 2019 Birželio 25

Titulinis
Rašyti laišką

My status
Apie mus Kontaktai Karjera Paslaugos Partneriai Facebook 

Skelbimas ID 17968

 

Ypatybė:

Parduodamas

Savivaldybė:

Klaipėdos m. sav.

Miestas/Kaimas:

Klaipėdos m.

Miesto dalis:

Pietinė

Gatvė:

Statybininkų pr.

Kambarių skaičius:

2

Aukštas/Aukštų sk.:

4/5

Namo tipas:

Mūrinis

Pastatymo metai:

2000

Bendras plotas:

74 m2

Balkonai:

Nėra

Naujos statybos:

Taip

Aprašymas:

PARDUODAMAS ERDVUS 3 KAMBARIŲ BUTAS KOKYBIŠKOS STATYBOS NAME. Butas puikiai tinka jaunai šeimai auginančiai vaikus. Šalia yra net keli darželiai ir mokyklos, tame tarpe J. Kačinskio muzikos mokykla bei E. Balsio menų gimnazija. Šalia namo yra parkas. Parko planas yra patvirtintas, tad naujos statybos šitoje vietoje nebe nusimato. Labai tvarkinga ir šviesi rakinama laiptinė. Ramus, draugiškas vaikams rajonas. BUTO APRAŠYMAS: - Bendras plotas 74.23 kv.m - Kambarių skaičius - 3 ir virtuve su baldais ,ir buitine technika - Aukštas 3, paaukštintas (po namu yra požeminė automobilių stovėjimo aikštelė) - Lauko durys - šarvuotos - Viryklė - elektrinė - Šildymas - centrinis reguliuojamas (labai ekonomiškas). NAMO APRAŠYMAS: - Saugi rakinama laiptinė - Yra telefonspynė. VIETA: - Šalia namo yra puikiai sutvarkytas parkas - Oro tarša labai žema - Šalia net keli darželiai bei mokyklos - Viešojo transporto stotelė - 100 m atstumu.

Kaina:

76.000  €

Kaina:

262.413 Lt

Skelbimo ID:

17968

Kontaktai:

Vadybininkė Laima

+370 677 86778,

laima@returta.lt

www.returta.lt

 

Jis yra 5 geriausios erekcijos disfunkcijos svetainės

Visur, kur jūs ieškote (internete, televizoriuje ar kitoje žiniasklaidoje), matote laimingų porų vaizdus, ​​kurie atrodo taip, lyg jie niekada nebūtų patyrę jokių seksualinių problemų. Dar apie 30 milijonų amerikiečių vyrų patyrė erekcijos sutrikimą. Jei esate vienas iš tų 30 milijonų žmonių, galite jaustis atskirai, o netgi galite jaustis nepatogiai aptarti su gydytoju. Nors gydytojo biure yra tinkama vieta atsakyti, kodėl jūs patirijate ED, ir ką galite tai padaryti, galite paprašyti, kad galėtumėte tiesiog aptarti ED su kitais, kurie vyksta per tą patį dalyką.

Laimei, yra keletas internetinių erekcijos disfunkcijos svetainių, kuriose galite užduoti klausimus ar kitaip aptarti ED palaikomoje, nejudinamą aplinkoje.

Čia yra 5 geriausių erekcijos disfunkcijos svetainių.

Erekcijos disfunkcijos svetainių vaidmuo internete

Erekcijos disfunkcija yra tema, dėl kurios daugelis vyrų nesiryžta diskutuoti net su savo partneriais, o diskusijos internete leidžia jiems laisvai ir anonimiškai susieti tai, kas vyksta su jų seksualiniu gyvenimu, ir sužinoti apie tai, kas veikia ir neveikia kitiems panašiose situacijose. Dalyvavimas internetiniame erekcijos disfunkcijos forume tikrai ne pakeičia konsultavimą su gydytoju ir galbūt bando išrašyti receptinių ED vaistų, tačiau tai gali būti saugus būdas vyrų jaustis mažiau vieni ir atrasti, kad ED veikia bet kokio amžiaus žmones visame gyvenime Situacijose.

Bestill Levitra piller | Betala mindre för Levitra | Levitraa ilman reseptiä | Erektil Dysfunktion med Levitra