Šiandien: 2019 Kovo 22

Titulinis
Rašyti laišką

My status
Apie mus Kontaktai Karjera Paslaugos Partneriai Facebook 

Skelbimas ID 3150

 

Ypatybė:

Parduodamas

Savivaldybė:

Klaipėdos m. sav.

Miestas/Kaimas:

Klaipėdos m.

Gatvė:

I. Kanto g.

Kambarių skaičius:

2

Aukštas/Aukštų sk.:

2/3

Namo tipas:

Mūrinis

Bendras plotas:

90 m2

Naujos statybos:

Taip

Aprašymas:

Parduodamas itin prabangiai įrengtas perplanuotas iš 3 į 2 kambarių butą miesto centre, Kanto gatvėje. - Butas yra antrame aukšte, su rakinama laiptine, uždaru kiemu, 2007 metais pilnai renovuotas. - Virtuvės patalpa kartu su svetaine yra 60 kv. m. - Du san. mazgai,drabužinė ir katilinė,vitrininiai langai į vakarus ir į pietus. -- Butui priklauso vidinis kiemas. - Parduodamas su kokybiškais bei prabangiais baldais ir buitine technika. - Bute įrengtas dujinis šildymas, vėdinimas,kondicionavimas, signalizacija, automatinės langų laukinės žaliuzės,židinys. - Name tik 6 butai. Graži aplinka, židinys, aukštos lubos,plastikiniai langai, vandens skaitliukai, autonominis šildymas, šildomosgrindys, apsauga, rakinama laiptinė, uždaras kiemas, su baldais, tamsuskambarys, vieta automobiliui,telefono ryšys, kabelinė televizija,internetas. Daug kitų privalumų.

Kaina:

150.000  €

Kaina:

517.920 Lt

Skelbimo ID:

3150

Kontaktai:

Vadybininkė Laima

+370 677 86778,

laima@returta.lt

www.returta.lt

 

Jis yra 5 geriausios erekcijos disfunkcijos svetainės

Visur, kur jūs ieškote (internete, televizoriuje ar kitoje žiniasklaidoje), matote laimingų porų vaizdus, ​​kurie atrodo taip, lyg jie niekada nebūtų patyrę jokių seksualinių problemų. Dar apie 30 milijonų amerikiečių vyrų patyrė erekcijos sutrikimą. Jei esate vienas iš tų 30 milijonų žmonių, galite jaustis atskirai, o netgi galite jaustis nepatogiai aptarti su gydytoju. Nors gydytojo biure yra tinkama vieta atsakyti, kodėl jūs patirijate ED, ir ką galite tai padaryti, galite paprašyti, kad galėtumėte tiesiog aptarti ED su kitais, kurie vyksta per tą patį dalyką.

Laimei, yra keletas internetinių erekcijos disfunkcijos svetainių, kuriose galite užduoti klausimus ar kitaip aptarti ED palaikomoje, nejudinamą aplinkoje.

Čia yra 5 geriausių erekcijos disfunkcijos svetainių.

Erekcijos disfunkcijos svetainių vaidmuo internete

Erekcijos disfunkcija yra tema, dėl kurios daugelis vyrų nesiryžta diskutuoti net su savo partneriais, o diskusijos internete leidžia jiems laisvai ir anonimiškai susieti tai, kas vyksta su jų seksualiniu gyvenimu, ir sužinoti apie tai, kas veikia ir neveikia kitiems panašiose situacijose. Dalyvavimas internetiniame erekcijos disfunkcijos forume tikrai ne pakeičia konsultavimą su gydytoju ir galbūt bando išrašyti receptinių ED vaistų, tačiau tai gali būti saugus būdas vyrų jaustis mažiau vieni ir atrasti, kad ED veikia bet kokio amžiaus žmones visame gyvenime Situacijose.

Bestill Levitra piller | Betala mindre för Levitra | Levitraa ilman reseptiä | Erektil Dysfunktion med Levitra