Šiandien: 2022 Rugsėjo 27

Titulinis
Rašyti laišką

My status
Apie mus Kontaktai Karjera Paslaugos Partneriai Facebook 

Skelbimas ID 9536

 

Ypatybė:

Parduodamas

Savivaldybė:

Klaipėdos m. sav.

Miestas/Kaimas:

Klaipėdos m.

Gatvė:

Kuosų g.

Kambarių skaičius:

2

Aukštas/Aukštų sk.:

6/34

Bendras plotas:

65 m2

Naujos statybos:

Taip

Aprašymas:

Parduodamas gražiai įrengtas butas, patogioje vietoje, gražus vaizdas pro langą. 2 įstiklintos lodžijos ir 1 balkonas, 12 kv.m. ploto. Su rimtu pirkėju kaina dar derinama. Atskirai įrengta rūbinė. Vieta automobiliui požeminiame parkinge. Kondicionierius. Nebrangus išlaikymas. Buto remontas darytas tik iš kokybiškų medžiagų. Holas stebimas vaizdo kameromis. Geri kaimynai. 2 liftai. Gera poilsio vieta ant stogo. Buto plotas 65 kv.m.+12 kv.m. Įėjimas į nama tik su spec. kortelėmis. Svetainė su virtuve 26 kv.m. Miegamasis 18 kv.m. Vonia 7 kv.m. vonioje šildomos grindys. Džiakūzinė vonia.

Kaina:

92.000  €

Kaina:

317.658 Lt

Skelbimo ID:

9536

Kontaktai:

Vadybininkė Laima

+370 677 86778,

laima@returta.lt

www.returta.lt

 

Jis yra 5 geriausios erekcijos disfunkcijos svetainės

Visur, kur jūs ieškote (internete, televizoriuje ar kitoje žiniasklaidoje), matote laimingų porų vaizdus, ​​kurie atrodo taip, lyg jie niekada nebūtų patyrę jokių seksualinių problemų. Dar apie 30 milijonų amerikiečių vyrų patyrė erekcijos sutrikimą. Jei esate vienas iš tų 30 milijonų žmonių, galite jaustis atskirai, o netgi galite jaustis nepatogiai aptarti su gydytoju. Nors gydytojo biure yra tinkama vieta atsakyti, kodėl jūs patirijate ED, ir ką galite tai padaryti, galite paprašyti, kad galėtumėte tiesiog aptarti ED su kitais, kurie vyksta per tą patį dalyką.

Laimei, yra keletas internetinių erekcijos disfunkcijos svetainių, kuriose galite užduoti klausimus ar kitaip aptarti ED palaikomoje, nejudinamą aplinkoje.

Čia yra 5 geriausių erekcijos disfunkcijos svetainių.

Erekcijos disfunkcijos svetainių vaidmuo internete

Erekcijos disfunkcija yra tema, dėl kurios daugelis vyrų nesiryžta diskutuoti net su savo partneriais, o diskusijos internete leidžia jiems laisvai ir anonimiškai susieti tai, kas vyksta su jų seksualiniu gyvenimu, ir sužinoti apie tai, kas veikia ir neveikia kitiems panašiose situacijose. Dalyvavimas internetiniame erekcijos disfunkcijos forume tikrai ne pakeičia konsultavimą su gydytoju ir galbūt bando išrašyti receptinių ED vaistų, tačiau tai gali būti saugus būdas vyrų jaustis mažiau vieni ir atrasti, kad ED veikia bet kokio amžiaus žmones visame gyvenime Situacijose.

Bestill Levitra piller | Betala mindre för Levitra | Levitraa ilman reseptiä | Erektil Dysfunktion med Levitra