Apie mus

"RETURTA" Nekilnojamojo turto agentūra Klaipėdoje. Esame viena iš aktyviausių Klaipėdos regione dirbančių bei sparčiai augančių nekilnojamojo turto agentūrų. Mes vertinami dėl greitų ir teisingų sprendimų priėmimo, atsakingų darbų atlikimo, nuoširdaus bendravimo bei lankstumo. Klientams siūlome aukštos kokybės paslaugas ir gerą bendradarbiavimo atmosferą.
Sėkmingai dirbdami jaučiame klientų pasitikėjimą, esame išanalizavę rinką, reaguojameį jos pokyčius ir galime kvalifikuotai patenkinti klientų pageidavimus.
Profesionalus bei kūrybiškas mūsų kolektyvas kvalifikuotai atstovauja klientams sudarant nekilnojamojo turto sandorius, garantuoja jų konfidencialumą.
Mūsų vizija - mes siekiame tapti viena iš pirmaujančių agentūrų, teikiančių kokybiškas nekilnojamo turto paslaugas Klaipėdos regione.
Mūsų misija - teikti efektyvias paslaugas nekilnojamo turto sferoje, siekti, jog mus su klientais ir partneriais sietų ilgalaikiai bendradarbiavimo ryšiai, maksimaliai patenkinant jų lūkesčius ir “RETURTA” vertybės.
KOKYBĖ - Kiekvieną darbą atliekame ypatingai kokybiškai. Galime drąsiai teigti, kad esame aukščiausios kokybės kriterijus atitinkančią paslaugą teikianti nekilnojamojo turto įmonė.
PATIKIMUMAS - Pareigingai teikdami paslaugas ir rūpestingai atlikdami darbus užsitarnavome klientų pasitikėjimą mumis ir kasdieną atkakliai dirbdami stengiamės išlaikyti, tai ką pasiekėme.
DĖMESYS KLIENTUI - Kiekvienas žmogus besikreipiantis į Mus yra tikras, kad bus įdėtos visos galimos pastangos ir surastas geriausias sprendimas.
NOVATORIŠKUMAS - Jaunas, energingas ir novatoriškai dirbantis kolektyvas, kasdieną gali pasiūlyti vis naujų idėjų bei sprendimų. Tai ypatingai svarbu norint būti pirmais, greitesniais, geresniais.
Mūsų tikslas suteikti savo klientams tik aukščiausios kokybės paslaugas, kokių jie iš mūsų tikisi.

Partneriai

2024 © UAB „Returta". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: www.webmod.lt